Hale magazynowe

hale namiotowe

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie hal magazynowych w formie namiotowej. Jako doświadczony producent odpowiadamy nie tylko za projekt, ale również za kompleksowe prace prowadzące do błyskawicznego postawienia przenośnego obiektu w dowolnej lokalizacji. Poznaj najważniejsze korzyści płynące z wyboru naszej oferty.

Namiotowe hale magazynowe – dla kogo?

Oferowane przez nas projektowanie i budowa namiotowych hal magazynowych są usługami skierowanymi między innymi do:

 • firm logistyczno-transportowo-spedycyjnych,
 • przedsiębiorstw przemysłowych,
 • hurtowni i dyskontów.

Niezależnie od branży w wykonywanych przez nas halach możesz przechowywać dowolny rodzaj towaru, który jest chroniony przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych.

Zobacz Video i sprawdź zastosowanie naszych hal!
Atrakcyjna cena

Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów dotyczących kosztów projektu i budowy hali magazynowej specjalnie dla Twojego biznesu. Cena jest ustalana indywidualnie, a przy jej obliczeniu bierzemy pod uwagę takie czynniki jak m.in. planowana powierzchnia użytkowa. Z całą pewnością magazyn namiotowy jest znacznie tańszy od wybudowanego tradycyjnie. Jeżeli szukasz oszczędności, wybierz naszą propozycję, skrojoną na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Pełna elastyczność

Jako producent namiotowych hal magazynowych znamy ich największe walory, jak np. uniwersalne zastosowanie. Obiekt można postawić na niemal dowolnym, utwardzonym podłożu. Aktualne przepisy zezwalają na korzystanie z tego typu konstrukcji przez 120 dni bez dodatkowych pozwoleń budowlanych. Hale magazynowe można w każdym momencie rozbudować lub zmodyfikować, a także przenieść w inne miejsce. Montaż i demontaż są bardzo szybkimi procesami, niewymagającymi dużych nakładów finansowych ani szczególnie skomplikowanej logistyki.

Odporność i trwałość

Oferowane przez nas hale magazynowe powstają z wysokiej jakości materiału PCV, dzięki czemu są: trudnopalne, odporne na działanie czynników atmosferycznych, jak deszcz, śnieg, wiatr czy grad. Jakość i trwałość elementów, które tworzą konstrukcję, zapewnia satysfakcjonującą eksploatację bez obaw o bezpieczeństwo przechowywanego w magazynie towaru. Podczas budowy wykorzystujemy doskonałej klasy konstrukcje nośne, dachowe i ścienne.

Projektowanie

Oferowany przez nas projekt uwzględnia wszystkie zgłoszone przez Ciebie potrzeby. Otrzymujesz hale magazynowe ściśle dostosowane do Twoich potrzeb, które nie wymagają dalszych prac – możesz je zagospodarować dokładnie tak, jak chcesz, na przykład z wykorzystaniem systemu regałowego lub paletowego.

hala magazynowa aztech hala magazynowa aztech

Czym powinna charakteryzować się dobra hala magazynowa?

W trakcie projektowania i budowy hali namiotowej należy wziąć pod uwagę jej przeznaczenie. To klient wskazuje swoje potrzeby, opisuje miejsce, w którym będzie wykorzystał magazyn, przedstawia koncepcję korzystania z niego. Na podstawie tych informacji powstaje projekt przenośnej konstrukcji o idealnie dopasowanych wymiarach. Odpowiednia powierzchnia to klucz do optymalnego wykorzystania przenośnego obiektu magazynowego, w którym można składować towar, ale i swobodnie się poruszać, zachowując wszelkie niezbędne normy bezpieczeństwa.

Hale magazynowe AZTECH – jak działamy

Oprócz hal magazynowych wykonujemy także warianty przemysłowe oraz imprezowe. Aby usprawnić proces projektowania i realizacji, zachęcamy klientów do korzystania ze specjalnego konfiguratora na naszej stronie internetowej. W intuicyjnym, prostym formularzu wskaż nam następujące informacje:

 • typ hali,
 • wymiary (wysokość, szerokość, długość),
 • kolor konstrukcji z palety RAL,
 • rodzaj dachu (jednospadowy lub dwuspadowy),
 • materiał (stal lub aluminium),
 • rodzaj poszycia ścian bocznych (blacha trapezowa, płyta warstwowa, plandeka),
 • typ poszycia dachu (płyta warstwowa, plandeka, termodach),
 • liczba drzwi, bram i okien,
 • dane kontaktowe (e-mail, numer telefonu).

Dzięki podaniu powyższych informacji możemy precyzyjnie i szybko rozpatrzyć Twoje zapytanie ofertowe, więc i na odpowiedź nie czekasz długo. Standardowo całość realizacji zamówienia trwa u nas kilka tygodni, a sam montaż pod wskazanym adresem zajmuje od 1 do 3 dni.

Jeśli potrzebujesz magazynu jak najszybciej, wybierz producenta, który odpowiada kompleksowo za projektowanie i budowę z wykorzystaniem najlepszych elementów. Estetyka i wytrzymałość naszych hal stanowią powody uznania zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych klientów.

W ramach współpracy przygotowujemy dla Twojej firmy kompletną dokumentację projektową, a także symulacje pozwalające na dokładne ustalenie wymiarów i wyglądu magazynu. Konstrukcja powstaje element po elemencie, z troską o każdy detal, przy pełnej kontroli wszystkich procesów. Po przetransportowaniu komponentów pod wskazany adres wykwalifikowani i doświadczeni montażyści przystępują do prac. Po zakończeniu budowy magazyn jest od razu gotowy do użytku, a my zapewniamy w późniejszym czasie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Podsumowując, namiotowa hala magazynowa:

 • jest wykonana na indywidualne zamówienie klienta,
 • spełnia wszystkie niezbędne kryteria funkcjonalności, bezpieczeństwa i estetyki,
 • kosztuje niewiele w stosunku do tradycyjnego, murowanego budynku, a sam montaż trwa od 1 do 3 dni.