Hale sportowe

hale namiotowe

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty skierowanej między innymi do:

 • klubów, akademii i związków sportowych
 • ośrodków SPA,
 • jednostek samorządu terytorialnego,
 • prywatnych inwestorów.

Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy namiotowe hale sportowe, które ze względu na swoją trwałość sprawdzają się zarówno sezonowo, jak i przez cały rok. Naszym głównym atutem są szerokie możliwości dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta. Skontaktuj się, jeżeli planujesz inwestycję w:

 • basen,
 • siłownię,
 • kort tenisowy,
 • tort gokartowy,
 • boisko piłkarskie,
 • lodowisko,
 • salę gimnastyczną.

Zakup naszej konstrukcji jest znacznie tańszym wyborem niż budowa murowanego obiektu, a przy tym przebiega zdecydowanie szybciej i nie jest tak zobowiązująca. Jesteśmy w stanie przygotować namiotową halę sportową na potrzeby wybranego wydarzenia sportowego (np. turnieju), na sezon (np. zimowy) lub stały użytek całoroczny (np. obok hotelu lub klubu).

Zobacz Video i sprawdź zastosowanie naszych hal!
hala aztech hala aztech

Namiotowe hale sportowe na zamówienie

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby ustalić wszystkie niezbędne szczegóły koncepcji i projektu sportowej hali w formie namiotowej. Ustal pożądane wymiary konstrukcji – długość, szerokość i wysokość obiektu, który ma osłaniać kort, lodowisko, boisko czy basen. Produkujemy hale stalowe i aluminiowe, z różnymi rodzajami poszycia ścian i dachu. W ramach współpracy decydujesz o liczbie drzwi czy okien i wskazujesz kolorystykę elementów metalowych z palety RAL.

Wykonujemy konstrukcje z dachami zarówno jednospadowymi, jak i dwuspadowymi. Projekt w dużej mierze zależy od tego, jaką dyscyplinę sportu będzie się uprawiało w hali namiotowej. Obiekt może być użytkowany w sposób bezpieczny i efektywny, ułatwiając trening bez względu na panujące warunki atmosferyczne oraz inne czynniki zewnętrzne.

Atrakcyjna cena i szybki czas realizacji

Budowa standardowego obiektu sportowego wymaga rozlicznych pozwoleń, a także dużego budżetu. Tymczasem konstrukcje namiotowe są znacznie tańsze, a nie pod wieloma względami nie ustępują funkcjonalnością i przydatnością w kontekście treningów, wypoczynku czy rywalizacji. Do tego dochodzi korzyść w postaci bardzo szybkiej realizacji zlecenia – od ustaleń i projektowania, po montaż i oddanie przestrzeni do użytku.

Zespół doświadczonych fachowców

Jako AZTECH mamy w portfolio ponad 230 wykonanych projektów dla niemal 200 różnych klientów z Polski i zagranicy. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy stwierdzić, że średni czas realizacji zlecenia zamyka się w około 4 tygodniach, przy czym samo zamontowanie konstrukcji trwa zaledwie kilkadziesiąt godzin. Wszystko za sprawą kompetencji zespołu, który tworzą między innymi projektanci, montażyści i doradcy klientów.

AZTECH – hale namiotowe na najwyższym poziomie

Nowoczesny konfigurator na stronie WWW, rozbudowana galeria realizacji czy skala naszych działań obrazują, w jaki sposób podchodzimy do prezentowanej oferty. Zamawiając hale namiotowe sportowe, wybierasz stuprocentową rzetelność, kreatywność i skuteczność w działaniu. Przekonaj się, dlaczego zaufało nam już tak wielu klientów i zamów konstrukcję, która rozwinie Twoją działalność relatywnie niewielkim kosztem i wysiłkiem!