Hale przemysłowe

hale namiotowe

Jako doświadczony producent oferujemy między innymi namiotowe hale przemysłowe znajdujące zastosowanie zarówno w Polsce, jak i na europejskim rynku. Stanowią one alternatywny wybór wobec murowanych obiektów i zdobywają popularność dzięki rozlicznym korzyściom, które gwarantują dzięki swojej charakterystyce. Przekonaj się, jak dobra może być współpraca z naszą firmą. Jeżeli zależy Ci na oszczędnościach, czasie i elastyczności, nasza propozycja jest idealnym rozwiązaniem pod względem logistycznym i ekonomicznym.

Hala namiotowa – uniwersalna konstrukcja dla przemysłu

Tradycyjna budowa obiektu przemysłowego pochłania nie tylko bardzo dużo pieniędzy, ale również wymaga wiele czasu. A to mogą być podstawowe przeszkody w realizacji projektu, jeżeli Twoja firma potrzebuje większej elastyczności w stosunku do tradycyjnych rozwiązań technologicznych i architektonicznych.

Oferowana przez nas namiotowa hala przemysłowa jest tworzona przy uwzględnieniu wszystkich wskazanych przez Ciebie parametrów. Za pomocą specjalnego konfiguratora na stronie WWW w wygodnie i szybko przekazujesz nam szczegóły niezbędne do przygotowania wyceny i wstępnego projektu. Obiekt, który zamawiasz, a którego jesteśmy producentem, może zostać wykonany w dowolnych wymiarach i we wskazanym kolorze z palety RAL.

Zobacz Video i sprawdź zastosowanie naszych hal!
hala aztech hala aztech

To Ty określasz, czy dach ma być jednospadowy, czy dwuspadowy, a ściany z plandeki, płyty warstwowej czy blachy trapezowej. Podobnie w kwestii poszycia dachu – nasi klienci wybierają pomiędzy termodachem, płytą warstwową a plandeką. Konfiguracja hali przemysłowej dotyczy wielu innych kwestii, od materiału konstrukcji (stal lub aluminium), po praktyczne detale w rodzaju liczby bram, okien i drzwi.

Dlaczego warto wykorzystywać namiotowe hale przemysłowe?

Powstają szybko i niewielkim kosztem – te atuty hal namiotowych już znasz, dlatego warto wskazać kolejne aspekty, które decydują o popularności naszej oferty. Specjalne, wzmacniane konstrukcje przemysłowe mogą być wyposażone w:

  • suwnice,
  • żurawie,
  • wyciągarki,
  • odciągi,
  • instalacje.

Każdy z tych elementów może być potrzebny w Twoim obiekcie produkcyjnym czy serwisowym. Wiemy również, jak istotne jest bezpieczeństwo osób i mienia, dlatego trzymamy się wszelkich niezbędnych norm, dostarczając namioty dla przemysłu, które spełniają kryteria przeciwpożarowe.

Skontaktuj się z naszą firmą i opisz przeznaczenie hali, której potrzebujesz. Gwarantujemy, że nasi fachowcy – inżynierowie, montażyści i inni specjaliści – w indywidualny sposób podejdą do każdego etapu realizacji zlecenia. Twoja hala może być roboczą, tymczasową przestrzenią, która jest użytkowana o każdej porze roku, gwarantując dobre, bezpieczne warunki do pracy.

Dlaczego warto składać u nas zamówienia:

  • Twoja firma oszczędza czas i pieniądze, wybierając przenośny, funkcjonalny obiekt, łatwy w montażu i demontażu,
  • projektujemy, wykonujemy i montujemy halę przemysłową w formie namiotu z trwałych materiałów,
  • zapewniamy kompleksowe wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy, a po realizacji serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.