Pawilony namiotowe

hale namiotowe

Jako ceniony na rynku producent hal namiotowych dostarczamy wysokiej jakości pawilony handlowe o uniwersalnym zastosowaniu. Ich budowa, do której używamy wyłącznie gatunkowych materiałów i nowoczesnych technologii, gwarantuje funkcjonalność, estetykę i trwałość. Praktyczne zalety i atrakcyjny design sprawiają, że oferowane przez nas konstrukcje cieszą się dużą popularnością wśród klientów z różnych branż.

Pawilony namiotowe projektowane i stawiane przez nasz zespół pozwalają na szybkie i bezpieczne poszerzenie powierzchni przeznaczonej do prowadzenia sprzedaży. Budowa takich konstrukcji nie zajmuje dużo czasu, a mimo to są one bardzo solidne i stabilne. Do tego skutecznie chronią znajdujące się w środku osoby przed działaniem różnych czynników atmosferycznych – deszczu, wiatru czy zimna.

Zobacz Video i sprawdź zastosowanie naszych hal!
hala aztech hala aztech

Uniwersalne zastosowanie mobilnych pawilonów namiotowych

Zastosowanie tych pawilonów namiotowych jest szerokie i może obejmować:

  • prowadzenie kampanii reklamowych – jako obiekt handlowy podczas targów czy konferencji, gdzie firma promuje swoje usługi czy produkty,
  • tymczasową recepcję ustawioną przed budynkiem,
  • ogródek gastronomiczny, który poszerza powierzchnię lokalu,
  • dodatkową powierzchnię handlową przeznaczoną np. dla sklepu wielkopowierzchniowego.

Nasze mobilne pawilony często są wykorzystywane sezonowo, np. jako ogródki piwne czy restauracyjne, dzięki którym lokale gastronomiczne, bary czy kawiarnie w sezonie letnim mogą obsługiwać więcej klientów. Następnie wraz z nadchodzącą jesienią konstrukcję da się szybko zdemontować i postawić ją ponownie, gdy temperatury zaczną wzrastać. Będąc ich producentem, gwarantujemy wieloletnią trwałość.

Atrakcyjna cena, krótki czas realizacji zamówienia pawilonu namiotowego

Dostępne w ofercie pawilony, których producentem jest nasza firma, stawia się też w pobliżu sklepów, galerii i innych obiektów handlowych. W ten sposób można zagwarantować sobie dodatkową, dobrze widoczną i ogólnodostępną powierzchnię, gdzie sprzedaje się produkty, świadczy usługi czy udziela informacji. Nie trzeba w tym celu inwestować w kosztowniejsze nieruchomości murowane, których stawianie trwa znacznie dłużej i jest o wiele bardziej skomplikowane oraz wymagające.

Budowa handlowych pawilonów namiotowych ma charakter modułowy, co znaczy, że w razie potrzeby można je łatwo i szybko powiększać o kolejne obiekty. Elastyczność oferowanych przez nas rozwiązań umożliwia szybkie reagowanie na zmieniające się w czasie potrzeby i wymagania przedsiębiorstwa - np. ze względu na wzrastającą liczbę klientów można dodać kolejne obiekty.

Projektowane i stawiane przez nasz zespół konstrukcje są nie tylko praktyczne, ale również ładnie się prezentują. Atrakcyjny design pozwala na wkomponowanie ich w dowolną przestrzeń z korzyścią dla jej estetyki. Jeżeli chcesz postawić tego typu handlowy pawilon namiotowy, mając pewność stabilności i trwałości konstrukcji, skontaktuj się z nami. Daj znać, jakie są Twoje potrzeby i wymagania, a zrealizujemy je w krótkim czasie i na korzystnych warunkach finansowych!