Hale produkcyjne

hale namiotowe

Jednym z podstawowych wyzwań, które stoją przed firmami produkcyjnymi w Polsce niezależnie od branży, jest znalezienie optymalnej przestrzeni do realizowania zamówień. Nasza firma oferuje projekt, sprzedaż i budowę hal namiotowych przystosowanych do wyposażenia ich w specjalistyczne maszyny, nadających się do całorocznej pracy w bezpiecznych i optymalnych warunkach. Twoja firma nie musi więc ograniczać się jedynie do inwestowania w istniejące budynki lub ich kosztowe wznoszenie. Istnieje alternatywny wybór, który zapewnia spore oszczędności finansowe i błyskawiczny czas realizacji.

Wiemy, jak wiele firm zajmujących się produkcją potrzebuje elastyczności, choćby z uwagi na realizowanie zamówień o różnej skali, sezonowo czy w związku z konkretną inwestycją. Własny, murowany obiekt może być za mały, żeby choćby okazjonalnie podejmować się dodatkowych prac. Tymczasem budowa naszych hal namiotowych trwa maksymalnie kilka dni i można ją zlecić w dowolnym zakątku kraju.

Czym wyróżniają się namiotowe hale produkcyjne AZTECH?

Każdy projekt namiotowej hali produkcyjnej jest wykonywany na zlecenie klienta, ponieważ chcemy maksymalnie dostosowywać się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nie ogranicza się to wyłącznie do wskazania pożądanej wysokości, szerokości i długości. Przed sprzedażą projektu wraz z jego wykonaniem ustalamy wszystkie najważniejsze detale, jak choćby kolorystyka konstrukcji na podstawie palety RAL.

Zobacz Video i sprawdź zastosowanie naszych hal!
hala aztech hala aztech

Design hali jest bardzo estetyczny, a klient decyduje o wszelkich szczegółach, by wspomnieć o:

  • poszyciu ścian bocznych, czyli plandece, blasze trapezowej lub płycie warstwowej,
  • poszyciu dachowym, czyli plandece, płycie warstwowej lub termodachu,
  • materiale konstrukcji (do wyboru stal albo aluminium),
  • typie dachu (jednospadowym lub dwuspadowym).

Namiot jest stosunkowo lekki i szybki w montażu, ale to nie wyklucza jego trwałości i odporności na działanie wszelkich niekorzystnych czynników atmosferycznych w polskim, a szerzej – europejskim klimacie. Jest trudnopalny i spełnia kryteria przeciwpożarowe, tak istotne w działalności produkcyjnej.

Kupuj, buduj i działaj – namiotowe hale produkcyjne

Całoroczna hala namiotowa o wzmocnionej konstrukcji, wykonana według indywidualnego projektu, może zostać wyposażona w profesjonalne maszyny stosowane w przemyśle. Naszymi dotychczasowymi klientami były firmy z różnych branż, które łączy chęć umiejętnego i efektywnego wykorzystania potencjału niestandardowej przestrzeni.

Sprawdź, jak łatwy i szybki w obsłudze jest konfigurator na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem którego prześlesz swoje zapytanie ofertowe. Pozostaw adres e-mail i numer telefonu, a my niezwłocznie skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów projektu, sprzedaży i budowy na wskazanej działce. Nasz zespół projektowy posiada niezbędne kompetencje i bogate doświadczenie w wykonywaniu obliczeń i symulacji. Wytwarzanie elementów konstrukcyjnych podlega ścisłej kontroli, podobnie jak fachowy montaż, w efekcie którego hala namiotowa produkcyjna jest gotowa do użytku.