Namioty imprezowe

hale namiotowe

W ramach świadczonych przez nas usług projektujemy i stawiamy namioty imprezowe. Jako ich producent wiemy, jak powinna przebiegać budowa, aby gotowa konstrukcja spełniała oczekiwania zamawiającego. Dostosowujemy się do określonych wymagań i tworzymy lekkie, a zarazem wytrzymałe hale o szerokim zastosowaniu. Pozostajemy do dyspozycji klientów niezależnie od powierzchni i przeznaczenia powstającego obiektu.

Budowane przez nas namioty imprezowe mogą służyć do organizowana wszelkiego rodzaju wydarzeń jak np.: koncerty, wesela, festiwale, konferencje, kongresy, wykłady, prelekcje.

Jako producent projektujemy i tworzymy konstrukcje dostosowane do dowolnej liczby gości. Można zlecić nam wykonanie zarówno niewielkiej hali na kilkadziesiąt osób, jak i dużego obiektu mieszczącego nawet setki uczestników. Budowa namiotów imprezowych zawsze przebiega w sposób indywidualny i jest podporządkowana konkretnemu przeznaczeniu, dlatego stawiane przez nas konstrukcje mogą mieć różne kolory i kształty.

Zobacz Video i sprawdź zastosowanie naszych hal!
hala aztech hala aztech

Namioty imprezowe – elastyczność i uniwersalność zastosowania

W zależności od wymagań klienta namiot imprezowy może być zarówno zamknięty, jak i otwarty lub półotwarty. W przypadku większych wydarzeń przeznaczonych dla dużej liczby uczestników warto rozważyć możliwość łączenia ze sobą pawilonów. Oferowane przez nas konstrukcje powstają z myślą o przeznaczeniu całorocznym i okazjonalnym – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z nich od początku stycznia do końca grudnia lub tylko w ramach jakiegoś wydarzenia, np. wesela czy koncertu.

Jesteśmy doświadczonym producentem namiotów imprezowych, dlatego dobrze znamy ich właściwości i możemy je zarekomendować. Jedną z nich jest krótki czas budowy i demontażu, który wynosi zaledwie od 1 do 3 dni w zależności od wielkości i rodzaju konstrukcji. Dzięki temu są to znakomite obiekty na wszelkiego rodzaju jednorazowe wydarzenia dla większych grup osób jak np. wspomniane wesela czy koncerty.

Korzystanie z namiotów imprezowych to oszczędność czasu i pieniędzy

Ponieważ imprezowy namiot nie jest tradycyjnym, murowanym budynkiem, jej postawienie wiąże się ze znacznie mniejszymi kosztami. W przypadku obiektu stojącego przez okres krótszy niż 120 dni nie jest wymagane nawet pozwolenie. Nasze konstrukcje są bardzo funkcjonalne i proste w budowie, a zarazem wytrzymałe. Korzystają z nich nie tylko organizatorzy eventów, ale również właściciele barów, kawiarni i restauracji, w których hale namiotowe służą jako ogródki piwne czy miejsca do spożywania posiłków.

Namioty imprezowe dostępne w naszej ofercie świetnie nadają się w celu powiększenia powierzchni lokalu. Firmy gastronomiczne zamawiają je na okres letni, gdy klientów jest więcej niż w pozostałych miesiącach roku i trzeba ich gdzieś obsłużyć, a w lokalu nie starcza miejsca. Dzięki naszym konstrukcjom nie ma potrzeby dobudowywania dodatkowych obiektów murowanych, które są znacznie droższe i nie można ich łatwo zdemontować.

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz zamówić wysokiej jakości, trwałą i stabilną imprezową halę namiotową z myślą o organizacji dowolnego wydarzenia, a także na użytek całoroczny. Jako producent pomożemy Ci w dobraniu najlepszych rozwiązań, a następnie zaplanujemy budowę i zrealizują ją zgodnie z wytycznymi!