Hale niestandardowe

hale namiotowe

Ponieważ potrzeby i oczekiwania naszych klientów są bardzo różnorodne, w ofercie mamy bardzo funkcjonalne, duże hale niestandardowe, które mogą mieć dowolną powierzchnię, wysokość, formę, a nawet barwę. Ich konstrukcja powstaje na bazie ściśle określonych, indywidualnych kryteriów wskazanych przez zamawiającego.

Przeznaczenie oferowanych obiektów zależy wyłącznie od oczekiwań i wizji klienta, pod których kątem realizujemy każdy zlecony nam projekt.

Niestandardowo duże hale namiotowe mogą być wykorzystywane jako:

  • obiekt magazyny,
  • pawilon handlowy,
  • miejsce organizacji konferencji, koncertów, targów lub innych wydarzeń dla wielu osób,
  • tymczasowa lokalizacja zakładów przemysłowych i produkcyjnych.
Zobacz Video i sprawdź zastosowanie naszych hal!
hala aztech hala aztech

Duże hale namiotowe do różnych zastosowań

Zarówno materiały, jak i technologie konstrukcyjne dobieramy w taki sposób, aby odpowiadały funkcji, jaką ma spełniać dany obiekt. Niezależnie od rodzaju tworzywa zawsze stosujemy starannie wyselekcjonowane rozwiązania, aby zapewnić optymalne rezultaty realizowanej inwestycji. Dlaczego warto zamówić dużą, niestandardową halę namiotową? Indywidualnie zaprojektowana konstrukcja to nie jedyny powód.

Równie istotna jest modułowa budowa dostarczanych przez nas obiektów, które w każdej chwili można powiększyć, zmniejszyć ich powierzchnię czy przenieść w inne miejsce. Montaż i demontaż trwają 2-3 dni, więc postawienie i przestawienie konstrukcji odbywa się w błyskawicznym tempie. Dla porównania termin odbioru murowanej nieruchomości wynosi co najmniej kilka-kilkanaście tygodni.

Kolejna kwestia to możliwość zastosowania tymczasowego, z której korzystają m.in. restauracje, bary, kawiarnie i inne firmy poszukujące taniego sposoby na powiększenie zadaszonej powierzchni dla klientów. Taka potrzeba może wynikać np. z braku miejsca w obecnym magazynie, które można uzupełnić, decydując się na postawienie dużej, niestandardowej hali namiotowej. Jeśli będzie wykorzystywana przez krócej niż 120 dni, nie jest nawet wymagane pozwolenie budowlane, aby ją postawić.

Mobilne hale o dowolnych parametrach

Jednym z istotnych powodów, dla których przedsiębiorcy zamawiają nasze niestandardowe hale magazynowe, są relatywnie niskie koszty inwestycji, jeśli porówna się je z wydatkami, jakie trzeba ponieść na wykonanie murowanego budynku. Nasze konstrukcje są ponadto wytrzymałe i odporne na działanie nawet skrajnych warunków atmosferycznych. Mimo że powstają w zaledwie kilkadziesiąt godzin, mogą stać na swoim miejscu przez długie lata.

Precyzja i jakość wykonania są bardzo istotne, szczególnie w przypadku dużych hal namiotowych, jednak nie zapominamy także o kwestiach estetycznych. Projektujemy obiekty dopasowane do otoczenia, odpowiadające swojemu przeznaczeniu i do tego estetyczne. Zatrudniamy doświadczonych architektów, których efekty pracy następnie realizujemy w rzeczywistości, stawiając lekkie, ale trwałe i funkcjonalne konstrukcje o rozmaitym zastosowaniu.

Potrzebna Ci niestandardowa, duża hala namiotowa dopasowana do indywidualnych potrzeb? Już teraz zadzwoń do nas lub napisz i złóż swoje zamówienie.