O nas

AZTECH Sp. z o.o. uznana na polskim i europejskim rynku firma produkująca hale namiotowe.

Naszą firmę tworzy wyspecjalizowana kadra w zakresie obróbki metali i plandekarstwa oraz sprawdzona kadra inżynierska. Jesteśmy elastyczni i dostosowywujemy się do wymagań klientów. Nasz zespół składa się z młodych, energicznych osób. Stale dążymy do realizacji naszych celów w dziedzinie budowy hal namiotowych.

Nasi klienci mogą liczyć na sprawne i profesjonalne doradztwo oraz zaplecze techniczne. Nasze elastyczne działania przekładają się na wzrost atrakcyjności naszej oferty.

Zapraszamy do współpracy!

Jak pracujemy?
01.Spisanie dokumentacji

Na samym początku nasz doradca przeprowadza rozpoznanie z Klientem i ustala konkretne cele, które ma spełniać hangar łukowy. Dodatkowo, pomagamy Klientowi odpowiadając na wszystkie jego pytania i wątpliwości. Wynikiem prac jest ścisła dokumentacja, która jest podstawą pracy dla zespołu projektowego.

02.Sporządzenie propozycji

Przy pomocy przygotowanej dokumentacji zespół projektowy wykonuje stosowne obliczenia, analizy i symulacje oraz proponuje konkretne rozwiązania, następnie wspólnie z Klientem wybieramy najbardziej dopasowaną propozycję.

03.Realizacja

Wybrany projekt trafia do realizacji, gdzie kolejno wytwarzane są poszczególne elementy namiotu. Po audycie jakości wykonania przez zespół nadzorczy całość jest pakowana i przekazywana do transportu.

04.Dostawa i budowa hali

Elementy stelażu są dostarczane na miejsce docelowe, gdzie wykwalifikowany zespół profesjonalistów zajmuje się montażem namiotu. Zakończenie prac jest jednoznaczne z oddaniem namiotu do użytku.

05.Serwis gwarancyjny

Dbając o zadowolenia naszych Klientów oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wypadek ewentualnych niedogodności.

197
Zadowolonych klientów
230
Zrealizowanych projektów
4
Średni czas realizacji (tygodnie)
1300
Przeprowadzonych rozmów
Zobacz jak pracujemy

Obszarem naszego działania jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcji hal namiotowych stanowiących tańszą i szybszą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Jesteśmy jednym z największych producentów w Polsce i specjalistą w tej dziedzinie. Kreowanie i rozwój marki innowacyjnych hal i namiotów dla przemysłu, handlu, rolnictwa i rekreacji jest naszym głównym wyzwaniem.

Nasze realizacje